Magyarok a Rallye Weiz-en

A hétvégén került megrendezésre a Rallye Weiz, mely Central Rally Trophy és Historic EB futam is volt egyben. Az ausztriai versenyen több magyar páros is rajthoz állt.
A Fischer Dániel – Buna Zoltán kettős szerepelt a legjobban, az összetett 9. helyen végeztek A László Martin – Bán Viktor páros a 4-es kategória második helyén állhatott a dobogóra, összetett 13.-ok lett.

A Historic mezőnyben a legjobb magyar egység a Mekler László – Meklerné Mikó Edit páros volt, a 12. helyen értek célba.

fotók: Karl BrunnerMatjaž Dovnik

A hétvégén került megrendezésre a Rallye Weiz, mely Central Rally Trophy és Historic EB futam is volt egyben. Az…

Közzétette: MNASZ – 2019. július 22., hétfő