Terep-Rallye világkupa futam Várpalotán

A Magyar Terep-Rallye Országos Bajnokság az elmúlt hétvégén Várpalotán folytatódott, mely esemény Világkupa viadal is volt egyben. A nemzetközi mezőny három napos versenyét követhette végig a közönség.

A T1 összetettben az LP Racing párosa, Lónyai Pál és Horn Albert az 5. helyen ért célba. A Varga Racing Team kettőse, Varga Imre és Toma József a 7. lett. Mindkét páros kategória 3. helynek örülhetett.

Horváth Béla és Nagy Szabolcs a TH kategória második helyét szerezte meg, a kamionosok között a Qualisport legénysége állhatott a dobogó tetejére.

A Magyar Terep-Rallye Országos Bajnokság az elmúlt hétvégén Várpalotán folytatódott, mely esemény Világkupa viadal is…

Közzétette: MNASZ – 2019. augusztus 13., kedd