Botkáék a negyedikek a W4 Rallye-n

Több magyar páros is rajthoz állt az osztrák rallye bajnokság idei hetedik fordulóján, a Rallye W4 versenyen. A Botka Dávid – Mesterházi Márk kettős végig az élmezőnyben autózott, végül a negyedik helyen zárták a versenyt.
A László Zoltán – László Martin kettős a 19. lett, kategória második helyen állhattak dobogóra.
A Rónay Richárd – Rónay Lucie páros megnyerte a Historic értékelést, összetett 27.-ek lettek.
A Papp Arnold – Galambos Sándor kettős a 32. lett, kategóriában pedig második a Ladával.
A Mészáros Attila – Paukovics Lilla páros az összetett 38. helyen zárt, Historicban pedig harmadikok lettek.

Fotók: ir7.at, Harald Illmer

Több magyar páros is rajthoz állt az osztrák rallye bajnokság idei hetedik fordulóján, a Rallye W4 versenyen. A Botka…

Közzétette: MNASZ – 2019. november 17., vasárnap