Horvátországban elindult a Gyorsasági OB

A horvátországi Grobnik circuit pályán startolt el az idei Gyorsasági OB szezon, mely FIA CEZ és TCR Eastern Europe, illetve ESET V4 Cup hétvége is volt egyben.

A TCR Eastern Europe futamain a Zengő Motorsport két pilótával állt rajthoz. Bence Boldizs az első futamon 4., majd a második versenyen 5. lett. Kismarty-Lechner Gábor mindkét futamon kiesett.

A kistúra autósok között két magyar pilóta indult az 1,6-os kategóriában, itt Bucsi Attila nyerte mindkét versenyt.

Nagytúrában ifj. Ficza Ferenc előbb második majd első lett kategóriájában. A TCR értékelést Boldizs Bence nyerte.

Az ESET V4 Cup Clio Cup-ban Losonczy Levente 4., és 5. helyet szerzett.

A Formula autósok között az F4 értékelés első helyét első futamon Berta Benjamin hódította el, majd a második versenyen második lett.

Az Endurance versenyen Bódis Kálmán kategória harmadik lett. A TCR értékelésben a Zengős páros, Zengő Zoltán és Gál Szabolcs a hatodik lett, GT4 értékelésben az ifj. Ficza Ferenc – Zsigo Gregor kettős lett harmadik.

Részletes eredmények:

fotók: TCR Eastern Europe * ESET V4 Cup

A horvátországi Grobnik circuit pályán startolt el az idei Gyorsasági OB szezon, mely FIA CEZ és TCR Eastern Europe,…

Közzétette: MNASZ – 2020. július 27., hétfő