Nehézségek ellenére is sikeres hétvége Brnoban

Ugyan a koronavírus miatt meghozott határátkelési szabályok jelentősen megrostálták a magyar indulók számát, de így is szép sikerek születtek a csehországi Brno pályán.
A Swift Cup Europe két versenyén Tim Gábor volt a legsikeresebb magyar induló, két második hellyel. Az 1,6-os kategóriában Rácz Gergő és Bucsi Attila szerzett második helyezést.
A kistúrások között szintén 1,6-os kategóriában született magyar siker, előbb Hartmann Balázs, majd Bucsi Attila győzelmével.
A TCR Eastern Europe futamát ezúttal a Zengő Motorsport kihagyta, de magyar kötődésű sikernek örülhettünk, hisz a M1RA autójával szerzett dupla győzelmet Dušan Borkovic, és már bajnokok.
A formula autósok között a Gender Racing Team pilótái elhozták kategóriájukban a győzelmeket. Michl Olivér a Formula Renault 2.0-ban, Berta Benjamin a Formula 4 értékelésben nyert.
A nagytúrában Ferenc Ficza nyerte az első versenyen a GT4 értékelést, illetve az Endurance futamon lett kategória második.