
Úgy tűnik két magyar versenyzőnek is szurkolhatunk idén a Formula 4 Italy bajnokságban. Többször elhangzott már, és igaz is, ez az egyik legerősebb formula bajnokság Európában, hatalmas mezőnnyel és rendkívül szoros futamokkal.
Válint Bence a második szezonját kezdheti meg idén, tavaly pontokat szerzet debütáló évében, idén remélem már folyamatosan a top10-es helyezéseket fogja ostromolni.
Révész Leventének ez lesz az első formula autós idénye, igazi újonc minden tekintetben. Teszteken biztatóan teljesített, érdemes lesz figyelni a fejlődését.
Örömmel látom, hogy a formula autós világban egyre több magyar pilóta jelenik meg a nemzetközi mezőnyben, és indul meg azon az úton, melyen egykoron Baumgartner Zsolt vagy Kiss Pál Tamás.
Sok sikert kívánok az idei szezonra!
Oláh Gyárfás
MNASZ Elnök
A Formula 4 Italy idei naptára:
Május 16. Paul Ricard
Június 6. Misano
Június 20. Vallelunga
Július 25. Imola
Szeptember 12. Red Bull Ring
Október 10. Mugello
Október 31. Monza