Kakucsringen folytatódott a Rallycross OB

A Magyar Rallycross Országos Bajnokság idei negyedik fordulójára a Kakucsringen került sor, 90 indulóval rendezték meg a versenyeket.

A Supercar kategóriában rendkívül erős mezőny verődött össze, a világbajnokságon és eb futamain is többször induló Yury Belevskiy nyert, a legjobb magyar pilóta a második helyen célba érkező Benyó Máté lett, megelőzve Kárai Tamást és Vass Zoltánt.

A S1600-ban Körmöczi Balázs nyert, Laczkó Lehel és Lencse Zoltán előtt.

A Junior Kupát Körmöczi Ákos nyerte, Rácz Márton lett a második, Gonda Ákos pedig harmadik.

Az Astra Kupában Császár Kornél nyert Nagy Kamilla előtt, Laczkó Levente lett a harmadik.A Hankook Racer Cup-ban Kovács Domonkos nyerte a döntőt, Papp Szebasztiánt és Papp Krisztofert megelőzve.

Az MX5 Kupa győztese Lóránt Benjamin lett, Dely Domonkos és Perendy Péter előtt.

A hybridek versenyét újra Vaskó Dominik húzta be, a Swift Hybrid RX Cup másodikja Bartha Aurél, harmadik pedig Pál Krisztián lett.

A Magyar Kupában Szabó Csanádot intették le először, megelőzve Fuksz Bencét és Doky-t.

Az STC-1600-ban Körmöczi Gergő nyert, így elmondható, hogy a három testvér ahol indult, ott nyert. A második Kailbach Gergely, a harmadik Pallag-Bozsák Csaba lett.

Az SuperTouringCars -2000-ben ismét megfoghatatlan volt a cseh Roman Castoral, Held Zoltánt és Répási János Róbertet megelőzve nyert.

A SuperTouringCars +2000-ban Vámosi Tibor győzött Béke Attila és G. Nagy Zoltán előtt.