Klausz Kristófék másodikok a Porec Rallyn

A 22. INA Rally Poreč versennyel folytatódott az FIA CEZ Közép-Európa Zóna Kupa rally bajnoksága, mely verseny a horvátországi és szlovén bajnokság versenye is volt egyben.

A versenyen a legjobb magyar páros a Klausz Kristóf – Csányi Botond volt, az összetettben második helyen végeztek, CEZ értékelésben is megszerezték a dobogó második helyét.

A Gyarmati Ariel – Kocsis György páros ismét beleszólt az élmezőny küzdelmébe a Mitsubishi Lancer Evo IX-el, olyannyira, hogy a harmadik helyen végeztek, megelőzve a negyedik helyen végzett Kovács Antal – Istovics Gergő kettőst. Gyarmatiék megnyerték a kategóriájukat. A Kovács – Istovics páros kategória harmadik helyén állhattak dobogóra.

A Szilágyi János – Váradi Alexandra páros az összetett 17. helyen ért célba, kategóriájuk negyedik helyén, a CEZ értékelés 14. helyén.

A Belső Lajos – Belső Kristóf kettős a 45. lett, kategóriájukban a harmadikok lettek.

Fotók: Kristóf Klausz * MGR Images * Matej Božič