Michelisz tempója még megvan, győzelemmel bizonyította

Michelisz Norbert 2019 bajnoka egy nagyon nehézkes és balszerencsés 2020-as szezon után, idén sem tudott eddig remekelni, pedig egyértelmű volt, a tempója továbbra is megvan.

Sorozatos balszerencsés futamok után végre kijött a lépés és megnyerte a csehországi főversenyt. Ugyan a bajnokságban továbbra is nagy a hátránya, de remélem ezzel elindult egy pozitív tendencia, és még az év végéig odaérhet a dobogós helyekig a bajnoki tabellán.

Tassi Attila idén már bebizonyította, hogy tud futamot nyerni, ám azt hiszem a Most-i hétvégét már most el is felejtette. Két kieséssel zárta az ötödik fordulót.

Boldizs Bence szintén szenvedett, de sikeresen célba ért, amivel újabb pontokat szerzett mindkét futamon.

A Zengő Motorsport elégedetten térhet haza Csehországból, két dobogós helyet szállított Azcona és bejelentkezett a bajnoki címért folyó harcba, egyértelműen kell számolni a magyar csapat extra-gyors pilótájával a végelszámoláskor.

Gratulálok minden magyar pilótának és csapatnak!