Rally ünnep Kazincbarcikán

Örömmel fogadtam a híreket, beszámolókat az idei második önálló Rally2-es futamról, mely ebben a viszontagságosan induló évben egy rally ünneppé vált Kazincbarcikán.

Ez fontos volt a versenyzőknek, a szövetségnek, a szakágnak és nem utolsó sorban a nézőknek, hogy a Rally2 a megérdemelt helyére kerüljön ismét, a színvonalának megfelelő körülmények közé.

A kölcsönös együttműködés meghozta gyümölcsét, megvan az út amint tovább kell mennünk.

A Kazincbarcika Rally győztese a ifj.Fogarasi Attila – Toloczkó Péter páros lett, ezzel a Rally2 abszolút bajnoki címét is bezsebelték.

Gratulálok minden versenyzőnek, szervezőnek az egész éves munkához, találkozunk 2022-ben, vagy már akár ezen a hétvégén a III. Rally Hungary-n!