Három országban is indultak magyar ralisok

Három helyszínen is versengtek a magyar párosok az elmúlt hétvégén.Magyar siker született a Rallye W4 ausztriai versenyen, mely az osztrák bajnok kilencedik fordulója volt. A versenyt a Klausz Kristóf – Csányi Botond kettős nyerte mind összetettben, mind kategóriában.

A László Zoltán – László Martin kettős a 19. lett, az RC3 kategóriát megnyerve.

A Rafael Tamás – Szabó Balázs és a Rongits Attila – Hannus László párosok sajnos nem tudták befejezni a versenyt.

A németországi 24. Int. ADMV Lausitz Rallye-n a Serényi András – Serényiné Szlatnik Bernadett páros az összetett 39. helyet szerezte meg a Trabant P601-el, az NC5 kategóriát megnyerve.

A 14. Rally Idrija FIA CEZ versenyen is voltak magyar indulók. A Szilágyi János – Váradi Alexandra páros az összetett 21. helyen végzett, a Horvát bajnokság második helyét megszerezve.