
Köszönöm a nézőknek, a Rally Rádiónak, Rally Szakágnak és Strider Zoltánnak a tegnapi élő beszélgetést.
Sok kérdés érkezett, remélem a többségére mindenki megkapta a választ. Természetesen igyekeztünk a “kulisszák mögé” is betekintést engedni, minél több olyan információt átadni, amelyek segítségével könnyebb megérteni az egyes problémákat.
Ilyen párbeszédre van szükség, hogy a hazai rally tovább fejlődjön, amely véleményem szerint most is Európa egyik legerősebb bajnoksága.
Lesz folytatás, és a párbeszéd továbbra is megmarad a vezetőség, rendezők, versenyzők és nézők között.
Oláh Gyárfás
MNASZ Elnök
Rallye Rádió * Rally Szakági Bizottság * Zoltán Strider
Tags: Átbeszélő Berényi Ákos Lovay Miklós Magyar Rally Országos Bajnokság Oláh Gyárfás Rallye Rallye Rádió Strider Zoltán