Herczigék tizedikek, Csomósék 11.-ek a Rally Islas Canarias EB futamon

MGR Images © Gergely Makai I At World

Véget ért az FIA ERC – European Rally Championship Rally Európa-bajnokság harmadik fordulója, a spanyolországi 46. Rally Islas Canarias.

A Herczig Norbert – Bacigál Igor végig a top10 környékén autózott, és a versenyt is a 10. helyen fejezte be. Az ERC értékelésében a kilencedik lett a magyar páros, mellyel EB pontokat zsebeltek be.

A Csomós Miklós – Nagy Attila a 11. helyen zárt, pedig a verseny első felében a 7-8. helyért csatáztak. A tizedik gyorsasági szakaszon volt egy hibájuk és korlátnak csúsztak, ahol sok időt vesztettek. A verseny végégig sikerült visszakapaszkodni és a 11. helyen zárni.

A László Martin – Berendi Dávid páros végig stabilan ment, az ERC4 nyolcadik helyén, és a junior értékelés hetedik helyén fejezték be a spanyol EB futamot. Összetettben a 27. helyen értek célba.

A Herczig Patrik – Bán Viktor kettős a 60. lett a futamon, a Clio Trophy hatodik helyét megszerezve.

Gratulálok a magyar párosoknak, hogy sikeresen zárták a spanyol futamot, további sok sikert kívánok!