Mads Østberg – Patrik Barth páros nyerte a 28. Székesfehérvár – Veszprém Rally-t

A Mads Østberg – Patrik Barth páros nyerte a 28. Székesfehérvár – Veszprém Rally-t másfél perc előnnyel a verseny végére felzárkózó Vincze Ferenc – Németh Gergely páros előtt. A harmadik helyen a Velenczei Ádám – Vánsza Zsolt kettős érkezett.

A verseny leggyorsabbja a Bútor Róbert – Tagai Róbert páros volt a WRC-vel, de leadták menetlevelüket, így a végeredménybe nem szóltak bele.

Az ORC abszolút értékelését a Friedmann Zsolt – dr.Kovács Annamária kettős nyerte, Bertalan Márton Bálint – Mózes Máté és Foczkó Ákos – Kertész Krisztián párosok előtt.

Az ORB 2WD-ben Zagyva Lajos – Zagyva Dorka, a Peugeot Kupában Berta László – Császár László nyert.

Az ORC 2WD-ben Hinger Dávid – Gyabronka Miklós páros győzött.

A terep-rallysok is képviselték magukat a versenyen, a Trébitsch Miklós – Istovics Gergely kettős bizonyult a leggyorsabbnak.

A Rally2 bajnokság versenyét a Kocsis Imre – Henszelmann Zsolt nyerte Ruszkai Attila – Bodnár Attila és Tellér Antal – Tellér Antónia párosok előtt.

Gratulálok mindenkinek, ez egy embert és technikát komolyan próbára tevő verseny volt.