Csomós – Nagy páros a kilencedik Olaszországban

A 10. Rally di Roma Capitale remek magyar szerepléssel ért véget Olaszországban.

Az FIA ERC Rally Európa-bajnokság idei hatodik versenyén a Csomós Miklós – Nagy Attila páros sikeresen célba ért és az előkelő kilencedik helyen zárt. A magyar páros ugyan nem vesz részt az EB értékelésében a gumimárka miatt, de látható a fejlődésük, ismét végig a top10-ben autóztak a számukra ismeretlen pályákon.

A Herczig Norbert – Czakó János kettős a 11. helyen zárt. A magyar pilótának ez már ötödik idénye az EB mezőnyében, de úgy tűnik az új gumimárkával nem tud összebarátkozni, sajnos továbbra is messze a hőn áhított bajnoki dobogós helyezés.

Herczig Patrik – Varga Kristóf kettős az összetett 48. helyen fejezte be a futamot, az ERC4-ben a 12., a Clio Trophy-ban pedig negyedik helyen zártak.

A László Martin – Berendi Dávid páros sajnos nem tudta befejezni a futamot, kicsúsztak a pályáról fékhiba miatt.

Gratulálok az eredményekhez, sikeres folytatást kívánok!
Oláh Gyárfás
MNASZ Elnök

Fotók: Csomós Miklós – Nagy Attila – Skoda Fabia R5 | Red Bull Content Pool

autosport

Előző cikk

Mads Østberg – Patrik Barth páros nyerte a 28. Székesfehérvár – Veszprém Rally-t