Koronavírus járvánnyal kapcsolatos hírek

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

8 hours ago

MNASZ

A Félelem Nélkül - Autó és Motorsport magazin legújabb adása, benne a Nyírádi RX szezonzáró verseny összefoglalója.

... Még többKevesebb

Video image

Kommentek a Facebookon

9 hours ago

MNASZ

Révész Levente sikeresen teljesítette első Formula Regional Asian Championship hétvégéjét a Yas Marina versenypályán.
A 28 főt számláló mezőnyben a 19. helyen kvalifikálta magát, de rajthelyén minden versenyen tudott javítani.
Az első versenyt a 13. helyen teljesítette, majd a második futamon a pontszerzők közé küzdötte előre magát, a kilencedik lett és ezzel két pontot szerzett.
Az utolsó, harmadik futamon ismét a 13. helyen intették le.
A magyar versenyző az első hétvége után a bajnokság 14. helyén áll, a rookie (újonc) kategóriában pedig az ötödik.
Az ázsiai formula bajnokság a hétvégén a Dubai versenypályán folytatódik.

Az ázsiai formula bajnokság a hétvégén a Dubai versenypályán folytatódik.Image attachmentImage attachment

3 days ago

MNASZ

Véget ért a két időmérő edzés a Formula Regional Asian Championship Certified by FIA bajnokság első hétvégéjén.
Levente Révész mindkét kvalifikációs edzésen a 19. helyet szerezte meg a 27 fős mezőnyben.

A hétvége három versennyel folytatódik a Yas Marina pályán.

Baumgartner Zsolti is remélem segít,a tapasztalataival.

4 days ago

MNASZ

Levente Révész rajthoz áll a Formula Regional Asian Championship Certified by FIA ázsiai bajnokságban, mely 2022-ben öt fordulót és összesen 15 versenyt jelent. A pilóták szuperlicensz pontokat szerezhetnek az elért helyezésüknek megfelelően. Az ázsiai bajnokságot egy hónap alatt lebonyolítják, így remek felkészülést jelent az európai szezon előtt.

A magyar pilóta az eddigi legnagyobb mezőnyben mérheti össze erejét a riválisokkal, összesen 28 pilóta várja a szezon kezdetét.

A hétvége során a Yas Marina pályán három verseny vár majd a versenyzőkre, melyekre a felkészülés megkezdődött, három edzésen vannak már túl.

Révész mindhárom edzésen az élmezőnyben autózott, 12. idővel zárta a teszteket.

Fotó: Evans GP Academy

5 days ago

MNASZ

Az elmúlt héten megrendezett Dubai 24 órás verseny után a mezőny jelentős része a régióban maradt, hisz ezen a héten rendezik az Abu Dhabi 6 órás endurance versenyt.

A Zengő Motorsport ismét az indulók között látható, Zengő Zoltán csapatfőnök mellett Gál Szabolcs, Tóth Csaba, Horváth Tamás és Kismarty-Lechner Gábor alkotja a magyar csapatot.

Csütörtöki és pénteki nap az edzéseké, szombat délelőtt az időmérés következik, majd utána a hat órás futam zárja a programot.

Még több

1 day ago

Oláh Gyárfás

Minden előzetes várakozást felülmúlt Levente Révész bemutatkozása a távol-keleti Formula Regional Asian Championship bajnokságban.

Az első versenyhétvégén Levente ugyan az időmérő edzésen nem szerepelt olyan jól, mint ahogy az edzéseken mutatott tempója alapján várható volt, de mindhárom futamot befejezte, és sokat helyet javított, mindezt hibamentesen.

Az első és harmadik futamon a 13. lett, azonban a második versenyen a 9. helyen végzett, így az összetettben is fontos pontokat zsebelt be.

Az első hétvége után a 28 fős mezőnyben a 14. helyen áll 2 ponttal. A rookie kategóriában az ötödik jelenleg.

A Yas Marina pályán lebonyolított első forduló után bajnokság már a jövő héten folytatódik a Dubai versenypályán. Csak így tovább!