Nehéz WTCR forduló Szlovákiában

Nehéz versenyeken vannak túl a magyarok a szlovákiai FIA WTCR fordulója után. A hétvége záró napján, vasárnap három versenyt rendeztek. Az első futamon Michelisz Norbert szerepelt a legjobban, a 10. lett, mögötte Tassi Attila érkezett a 11. helyen. Kismarty-Lechner Gábor az utolsó, 20. helyen ért célba, míg Boldizs Bence kiállt a versenyből.

A második futamon újra Michelisz szerezte a legtöbb pontot magyar szempontból, a 6. lett. A Zengő Motorsport pilótája, Boldizs Bence pontokat szerzett a 13. helyen. Kismarty-Lechner Gábor a 17. lett, míg Tassi Attila baleset miatt kiesett, mely miatt az utolsó futamon sem tudott rajthoz állni.

A harmadik versenyen Michelisz az első sorból indult, elsőként fordult, de kiforgatták. Végül a 10. helyen ért célba. Kismarty-Lechner Gábor a 16. helyen zárta az utolsó futamot.

A bajnokság a jövő héten a Hungaroringen folytatódik.

Nehéz versenyeken vannak túl a magyarok a szlovákiai FIA WTCR fordulója után. A hétvége záró napján, vasárnap három…

Közzétette: MNASZ – 2020. október 11., vasárnap